پرینتر سه بعدی دایان K185 - G


 

یک محصول کم نظیر

در حجم پرینت بالا

دستگاههای سایز بزرگ در تکنولوژی FDM  یک ابزار بسیار مناسب جهت تولید کنندگانی است که محصولات تولیدی بسیار بزرگ را در بازار عرضه میکنند. پرینتر سه بعدی دایان گرند K185  پرینتری صفحه کاری به طول و عرض 50 سانتیمتر و ارتفاع 75 سانتیمتر دارد که در دنیا دارای رقبای کمی است. نقطه قوت این پرینتر نسبت به محصولات مشابه یکپارچه بودن بدنه آن است که تیم طراحی و تولید برنا توانسته آن را عرضه کند.

 

 

سیستم حرکتی

CORE XY

یکی از بهترین سیستم های حرکتی موجود در پرینترهای سه بعدی سیستم CORE XY  است که در این سیستم محورهای حرکتی XY  در یک فریم  حرکتی بر روی محور Z حرکت میکند. دامنه حرکتی و دقت بالا از مزایای این نوع سیستم حرکتی است .

 

تجهیزات حرکتی

ریل و واگن

این تجهیزات حرکتی بدلیل استفاده از ساچمه های فولادی سخت کاری شده که موجب استهلاک بسیار پایین میگردد برای کاربری های طولانی مدت استفاده میشود همچنین این تجهیزات حرکتی بسیار بی صدا هستند.عمل روانکاری در این تجهیزات در زمان ساخت توسط گریسهای مخصوص در کارخانه انجام می پذیرد و نیاز به روغن کاری کوتاه مدت ندارند و برای سیستم های حرکتی در پرینترهای سه بعدی بسیار مناسب است. تجهیزات حرکتی ریل و واگن با توجه به توانایی خود می توانند گشتاور و نیروی زیادی را در طول مسیر حرکتی خود جا به جا نمایند.

 

 

در تماس باشید

فرم زیر جهت ارتباط بین ما و شما مراجعه کننده گرامی می باشد. لطفا در صورت نیاز فرم زیر را به دقت تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.