درباره خدمات پرینت سه بعدی آنلاین

خدمات پرینت سه بعدی

توسعه فناوری های مختلف در حوزه ساخت و تولید در دهه های اخیر سبب بروز تغییرات چشمگیری در زمینه های مختلف شده است. امروزه روش های مختلف نمونه سازی سریع مبتنی بر ساخت افزایشی، علاوه بر کاهش هزینه، افزایش سرعت و دقت ساخت ادوات صنعتی، به سرعت به حوزه های دیگر از قبیل فناوریهای زیستی، مهندسی پزشکی، ابزارآلات آموزشی، صنعت جواهرسازی، هنرهای تجسمی، معماری، صنعت مد و غیره راه یافته است.
گروه خدمات پرینت سه بعدی Online 3D Print مجموعه ایست متشکل از جوانان متخصص که با هدف توسعه تخصصی خدمات نمونه سازی سریع در زمینه های گوناگون پژوهشی، صنعتی و هنری، با استفاده از تجهیزات بروز چاپ سه بعدی فعالیت خود را با تمرکز بر فناوری FDM آغاز کرد. با افزایش تجربه و تخصص تیم فنی، این مجموعه با بکارگیری فناوری های گوناگون قادر به ارایه خدمات پرینت سه بعدی FDM، DLP، SLS و Polyjet و نیز طراحی و اسکن سه بعدی می باشد.
ما همواره می کوشیم ضمن ارایه خدمات با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت، فرآیند ارایه خدمات به مشتریان را تا حد امکان تسهیل نماییم. به همین منظور با توسعه زیرساخت های اینترنتی و بهره گیری از شبکه های اجتماعی، امکان ارایه کلیه خدمات از ارسال مدل، مشاوره فنی، برآورد هزینه، ساخت و تراکنش مالی تا تحویل قطعه به صورت غیر حضوری فراهم شده است.
همچنین در راستای ایفای نقشی سازنده در راه توسعه فناوری های ساخت افزایشی در زمینه های مختلف، گروه خدمات پرینت سه بعدی Online 3D Print آماده حمایت از پروژه های پژوهشی و مشارکت در اجرای ایده های جدید می باشد.

روند کاری ما

روند کاری ما از مدلسازی اولیه تا دریافت مدل پرینت شده بسیار ساده و در کوتاهترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

1. پردازش ایده ذهنی

2. آماده سازی مدل سه بعدی

3. تکمیل فرم خدمات پرینت در وب سایت

4. دریافت مدل پرینت سه بعدی شده

در تماس باشید

فرم زیر جهت ارتباط بین ما و شما مراجعه کننده گرامی می باشد. لطفا در صورت نیاز فرم زیر را به دقت تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.